*****ReBelDe*****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*****ReBelDe*****

RBD is the best
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Razlog zasto se grupa raspada....

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
I'm_~Simple~_Girl_~
Mod
Mod
I'm_~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 1291
Godina : 28
Lokacija : *~Con_Mi ~*Barbie*~*
Datum upisa : 04.07.2008

Razlog zasto se grupa raspada.... Empty
PočaljiNaslov: Razlog zasto se grupa raspada....   Razlog zasto se grupa raspada.... Icon_minitimeSub 16 Avg 2008, 5:00 pm

Ono sto nas je sve pogodilo i uzrokovalo neverovatnu tugu jeste vest o tome da se jedan fenomen i san velikog broja ljudi sirom sveta privod kraju.
Carolina Palomo , PR RBD-a, rekla je da razlog zbog koga se okoncava postojanje RBD-a lezi u individualnim planovima i projektima koje imaju clanovi cuvene grupe. Podseticu da Maite snima novelu Cuidado con el angel, Poncho takodje snima televizijsku seriju Terminales, Dulce Maria u narednomperiodu otpochinje snimanje svog prvog filma, dok Christian radi upozoristu....
Ono sto fanovi mogu da ocekuju jeste poslednji album RBD-a koji ce se snimati u oktobru a izdavanje je planirano za februar 2009. godine ali ovaj novi disk nece imati ni promociju ni turneju vec ce ti biti zatvaranje kruga i poklon za najvernije sledbenike kao uspomena na sest ljudi koji su obelezili i ostavili dubok trag u istoriji muzike kao i u nasim zivotima.
Takodje kao veliki kraj jedne porodice i za uspomenu na sve grandiozne trenutke, kako dobre tako i lose, za uspomenu na nezapamcen uspeh u celom svetu, RBD zajedno ce realizovati ideju o snimanju filma i time svojim fanovim po poslednji put reci zbogom.
Ono sto prvo sledi je oprostajna turneja, odnosno turneja Empezar desde cero (Poceti od nule) pretvorice se u oprostajnu turneju na kojoj ce po poslednji put Spanija , Slovenija, Srbija , Venecuela, Argentina, Peru, Brazil i Meksiko imati prilike da vide cuvenu sestorku zajedno na sceni.
Ostavili su neizbrisiv trag kako u istoriji tako i u svakom od svojih fanova, pamtimo ih uvek po njhovim neverovatnim uspesima !!!

P.S. OVO JE TEXT SA HEFCA SERBIA
Nazad na vrh Ići dole
Taca '95
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!
Taca '95


Broj poruka : 50
Godina : 28
Lokacija : Na sedmom nebu sa Any
Datum upisa : 13.08.2008

Razlog zasto se grupa raspada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog zasto se grupa raspada....   Razlog zasto se grupa raspada.... Icon_minitimeSub 16 Avg 2008, 5:07 pm

Ja sam lepo rakla da sam cula da se grupa raspada...:(
Nazad na vrh Ići dole
I'm_~Simple~_Girl_~
Mod
Mod
I'm_~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 1291
Godina : 28
Lokacija : *~Con_Mi ~*Barbie*~*
Datum upisa : 04.07.2008

Razlog zasto se grupa raspada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog zasto se grupa raspada....   Razlog zasto se grupa raspada.... Icon_minitimeSub 16 Avg 2008, 5:11 pm

Pa da,kad snime zadnji cd i dovidjenja...
c,c,c...dobro je pa dolaze kod nas,da ih vidimo
Nazad na vrh Ići dole
Taca '95
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!
Taca '95


Broj poruka : 50
Godina : 28
Lokacija : Na sedmom nebu sa Any
Datum upisa : 13.08.2008

Razlog zasto se grupa raspada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog zasto se grupa raspada....   Razlog zasto se grupa raspada.... Icon_minitimeSub 16 Avg 2008, 5:14 pm

To je jedina dobra stwar u owome!
Nazad na vrh Ići dole
I'm_~Simple~_Girl_~
Mod
Mod
I'm_~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 1291
Godina : 28
Lokacija : *~Con_Mi ~*Barbie*~*
Datum upisa : 04.07.2008

Razlog zasto se grupa raspada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog zasto se grupa raspada....   Razlog zasto se grupa raspada.... Icon_minitimeSub 16 Avg 2008, 5:24 pm

Evo sve o raspadu,sad cu da napisem

u februaru poslednji album....
U februaru 2009. je definitivno kraj, kaže menadžer grupe za odnose sa javnošću Carolina Palomo. Anahi, Alfonso, Dulce, Christopher, Maite i Christian imaju još da u oktobru završe sa snimanjem novog albuma koji će izaći u februaru 2009. a biće promovisan novembra tekuće godine. Carolina Palomo kaže da postoji mogućnost da se turneja sledećeg albuma sprovede u delo iz poštovanja prema svojim fanovima. Kaže da su razlozi raspada grupe njihove profesionalne obaveze a ne lični problemi i unutrašnji sukobi između članova. Carolina navodi još da se turneja sledećeg albuma, u koliko je bude bilo, neće sprovesti u svim zemljama u kojima imaju fanove, ali otom potom. Što se tiče filma o RBD-u, on ostaje u planu kaže Pedro Damian. Od svih članova grupe, javno su se oglasili Anahi i Christian u emisiji "La Oreja", pogledajte video ispod teksta.



ANAHI NE ZELI KRAJ
Anahi je na Univisionu postovala u vezi sa raspadom grupe: "Es tan dificil tratar de escribir algo en este momento,pero aqui estoy,igual q ustedes con un nudo en el corazon,viendo como el destino juega con nosotros,como en un minuto tu vida entera ,lo q ha sido tu mundo entero x tanto tiempo un dia puede cambiar...
y es q igual q tu no lo entiendo ni lo acepto simplemente no lo creo,no lo quiero creer pero te digo la verdad? en el fondo trate de decirlo,trate de mandarte senales en mis mensajes,pero no se...creo q ni yo misma queria pensarlo.
saben q pienso? que esto tal vez puede cambiar,que si ustedes y nosotros un dia logramos unir a tantos corazones,logramos romper records,llegar tan lejos,hacer historia!!! hoy tambien podemos lograrlo!!!!! tenemos que lograrlo!!! no nos podemos vencer,no podemos dejar que se derrumben nuestros suenos ... yo se que a algunas personas les daria igual si rbd no existe ,pero somos muchos a los que nos quitarian un pedazo de vida...
chavos,que hacemos? ...sera que es lo mejor?? o sera que debemos luchar??...
lo unico que se y se los digo con todo mi corazon es que por mi parte si ustedes asi lo quieren yo aqui estoy aqui estare con todo mi amor x siempre,no se que es lo que va a pasar pero si se que pase lo que pase dios me regalo los mejores momentos de mi vida junto a ustedes y a mis 5 hermanos,que agradezco infinitamente a la magia del universo x haberme puesto en ese momento en ese lugar,hoy se x q dios me dio esa segunda oportunidad (saben de que hablo) hoy se que tenia preparado para mi el mejor de los regalos el mas grande sueno que pude imaginar y todo fue posible gracias a ti,como poder dejar lo que le dio sentido a tu vida?...creeme no se como.
de corazon...
any." Najavljeni su protesti fanova 16.avgusta u Meksiko Sitiju ispred zgrade Televisa San Angel i u Los Anđelesu 23.avgusta ispred EMI/Capitol Records-a.
Nazad na vrh Ići dole
Andja RBD
Admin
Admin
Andja RBD


Broj poruka : 1777
Godina : 28
Datum upisa : 31.03.2008

Razlog zasto se grupa raspada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog zasto se grupa raspada....   Razlog zasto se grupa raspada.... Icon_minitimePet 22 Avg 2008, 6:23 pm

I'm_~Simple~_Girl_~ ::
Pa da,kad snime zadnji cd i dovidjenja...
c,c,c...dobro je pa dolaze kod nas,da ih vidimo
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdandjatina.forumsr.com
Sponsored content





Razlog zasto se grupa raspada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlog zasto se grupa raspada....   Razlog zasto se grupa raspada.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razlog zasto se grupa raspada....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Evo zasto ovo radimo..............

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*****ReBelDe***** :: *****Ostalo i vas izbor***** :: ReBelDe tracevi, novosti i istine-
Skoči na: