*****ReBelDe*****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*****ReBelDe*****

RBD is the best
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kad je Anahi stvarno rodjena?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
I'm_~Simple~_Girl_~
Mod
Mod
I'm_~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 1291
Godina : 28
Lokacija : *~Con_Mi ~*Barbie*~*
Datum upisa : 04.07.2008

Kad je Anahi stvarno rodjena? Empty
PočaljiNaslov: Kad je Anahi stvarno rodjena?   Kad je Anahi stvarno rodjena? Icon_minitimeNed 27 Jul 2008, 7:02 pm

ljudi slusajte...svi znamo da je anahi rodjena 14.maja 1983!!Tema o kojoj pricaju na univision je kad je anahi stvarno rodjena?anahi je rekla da je glumila u nekoj seriji ili sta vec sa 1.5 godina,a jedna devojka koja ima 32 god je rekla da je tu seriju gledala 1982 i da je u njoj glumila anahi,kao mala neka sa 2 god. ,i da anahi posto ne zeli da odraste govori kako je 1983,a u stvari je 1982!a na univisonu sluzbeno pise da je 1982,e sad sta je istina niko ne zna,sem nje!!!e da...neki fanovi u spaniji i mexicu pricaju kako sve vec to znaju i da je to istina dok drugi pricaju kako prvi put cuju za to i ne mogu da veruju!Anahi na ove komentare nista nije izjavila!Ja i ne verijem bas,ali nikad se ne zna
Nazad na vrh Ići dole
~Lady Maite~
Yo amo RBD!!!
Yo amo RBD!!!
~Lady Maite~


Broj poruka : 82
Datum upisa : 23.07.2008

Kad je Anahi stvarno rodjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je Anahi stvarno rodjena?   Kad je Anahi stvarno rodjena? Icon_minitimeNed 27 Jul 2008, 10:17 pm

moze biti!!!mozda joj smeta sto je naj starija u rbd-u...neznam......
Nazad na vrh Ići dole
dulce marija
Mod
Mod
dulce marija


Broj poruka : 536
Datum upisa : 05.06.2008

Kad je Anahi stvarno rodjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je Anahi stvarno rodjena?   Kad je Anahi stvarno rodjena? Icon_minitimeNed 27 Jul 2008, 11:19 pm

~Lady Maite~ ::
moze biti!!!mozda joj smeta sto je naj starija u rbd-u...neznam......
Nazad na vrh Ići dole
Andja RBD
Admin
Admin
Andja RBD


Broj poruka : 1777
Godina : 28
Datum upisa : 31.03.2008

Kad je Anahi stvarno rodjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je Anahi stvarno rodjena?   Kad je Anahi stvarno rodjena? Icon_minitimeSre 30 Jul 2008, 12:26 am

Ja mislim da nije,sto bi to pricala....Mozda!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdandjatina.forumsr.com
Sponsored content





Kad je Anahi stvarno rodjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad je Anahi stvarno rodjena?   Kad je Anahi stvarno rodjena? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad je Anahi stvarno rodjena?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sad stvarno
» OVO JE STVARNO HITNOOOOO!!!
» yo soy -anahi-
» Anahi-Otisak
» ANAHI SLIKE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*****ReBelDe***** :: *****Ostalo i vas izbor***** :: ReBelDe tracevi, novosti i istine-
Skoči na: