*****ReBelDe*****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*****ReBelDe*****

RBD is the best
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi izjavila umri tata

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Andja RBD
Admin
Admin
Andja RBD


Broj poruka : 1777
Godina : 28
Datum upisa : 31.03.2008

Anahi izjavila umri tata Empty
PočaljiNaslov: Anahi izjavila umri tata   Anahi izjavila umri tata Icon_minitimePet 04 Apr 2008, 4:51 pm

Anahi izjavila"Umri tata"

Tesko bolesni Anahin otac zivi u iznajmljenom stanu u sirotinjskoj cetvrti Meksiko Sitija,ali glumica,koja je nedavno kupila vilu vrednu milion dolara-na haje za to.U raskosnoj vili ,ni u Anahinom zivotu nema mesta za njenog oca Enrikea Puentea koji je napustio porodicu zbog druge zene i prekinuo svaki kontakt sa svojim cerkama,sto popularna glumica nikako ne moze da mu oprosti.Puente,koji je tesko oboleo,zivi u veoma teskim uslovima,gotova na ivici egzistencije,u memljivom stanu koji mesecno placa 100 dolara.Na ulicu gotovo ne izlazi strahujuci za svoju bezbednost.Anahi veoma retko dolazi kod svog oca,a kad dodje,samo protrci kroz hodnik,sa tamnim naocarima i kacketom da je niko ne bi poznaoi samo se zadrzava pola sata.Upuceni tvrde da Ani ipak funasijski pomaze ocu,ali da mu daje taman toliko da imaza goli zivot.Takva je nasa Ani.
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdandjatina.forumsr.com
Makica...95
RBD ExPeRt!!!
RBD ExPeRt!!!
Makica...95


Broj poruka : 358
Godina : 28
Lokacija : Negde daleko s Ponchom....
Datum upisa : 14.08.2008

Anahi izjavila umri tata Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi izjavila umri tata   Anahi izjavila umri tata Icon_minitimeČet 14 Avg 2008, 1:46 pm

To sam 4ula,ali to je samo TRAC........................na netu sam gledala emisiju gde Ani prica kako to nije iztina i kako je to samo jos jedan BEZOSCAJAN TRAC!
Nazad na vrh Ići dole
I'm_~Simple~_Girl_~
Mod
Mod
I'm_~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 1291
Godina : 28
Lokacija : *~Con_Mi ~*Barbie*~*
Datum upisa : 04.07.2008

Anahi izjavila umri tata Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi izjavila umri tata   Anahi izjavila umri tata Icon_minitimeČet 14 Avg 2008, 2:01 pm

Ma pusti ih bre
Gledala sam kako se grli sa ocem
Nazad na vrh Ići dole
Makica...95
RBD ExPeRt!!!
RBD ExPeRt!!!
Makica...95


Broj poruka : 358
Godina : 28
Lokacija : Negde daleko s Ponchom....
Datum upisa : 14.08.2008

Anahi izjavila umri tata Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi izjavila umri tata   Anahi izjavila umri tata Icon_minitimePet 15 Avg 2008, 12:45 pm

Ma da.............sta ce jos da izmisli samo da bi napuili novine!
Nazad na vrh Ići dole
dulce marija
Mod
Mod
dulce marija


Broj poruka : 536
Datum upisa : 05.06.2008

Anahi izjavila umri tata Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi izjavila umri tata   Anahi izjavila umri tata Icon_minitimePet 15 Avg 2008, 1:29 pm

Makica...95 ::
To sam 4ula,ali to je samo TRAC........................na netu sam gledala emisiju gde Ani prica kako to nije iztina i kako je to samo jos jedan BEZOSCAJAN TRAC!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi izjavila umri tata Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi izjavila umri tata   Anahi izjavila umri tata Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi izjavila umri tata
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» yo soy -anahi-
» Anahi-Otisak
» ANAHI SLIKE
» anahi kao zvoncica
» Anahi i Rodrigo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*****ReBelDe***** :: *****Ostalo i vas izbor***** :: ReBelDe tracevi, novosti i istine-
Skoči na: