*****ReBelDe*****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*****ReBelDe*****

RBD is the best
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 vidite ovo

Ići dole 
+2
Andja RBD
-ANAHI-
6 posters
AutorPoruka
-ANAHI-
Mod
Mod
-ANAHI-


Broj poruka : 234
Datum upisa : 21.07.2008

vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitimeUto 22 Jul 2008, 1:08 pm

Ovo sam nasla na forumu univision prvo cu da vam postavim na spanskom pa cu da prevedem !!

Ucker casi besa a Dul ...
y DUl lloro...se quedo super emocionada...su microfono no estaba bien y cuando ella no pudo mas cantar pq no salia su voz del microfono todos que estaban alla cantaran No pares que era la musica que ella habia empezado y ella se quedo emocionada y lloro y dijo que Los mejores Momentos de su vida ha pasado en Brasil....y que sempre vamos a estar en su corazon
Any diva como siempre estaba muy increible la wera y hablo mucho em Portugues y se veia super feliz y siempre se escuchaba Any Eu te amo y Any Feliz Cumpleaños ......y ella dijo que Brasil es el pais donde hay mas magia en el mundo y que es su segunda casa y que somos muy especiales... y inolvidables...
Poncho..Pollis y Ucker estaban muy hermosos y cantaron super ...Maite estaba una diva caray..ta muy lindaa no... y cantaaa muyy bien...
Rodrigoo>>> Bueno él llego en la mitad del concierto junto con mas 2 amigos y no lo dejaram entrar pues no sabian quien era él...las personas que estaban afuera empezaram a llamarlo para sacer fotos y todo eso....él se quedo muy enfadado y se peleo con una chica alla de la organizacion...solamente despues lo dejaran entrar pues una Mujer vino y dijo >> Dejenlo entrar es el novio de una de las cantantes.... y despues el entro y nuse mas.....
Nazad na vrh Ići dole
-ANAHI-
Mod
Mod
-ANAHI-


Broj poruka : 234
Datum upisa : 21.07.2008

vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitimeUto 22 Jul 2008, 1:08 pm

i prevod
To je pisala jedna sto je bila na koncertu
Pa kao sto sigurno znate RBD je odrzao koncert u Brazilu to nije cudno ali ovde pise da je ucker poljubio dul i da je ova onda pocela da place i da nije vise mogla da otpeva pesmu "no pares" koju je zapocela pa su ostali pevali dalje rekla je da su najbolji trenutci u zivotu bili u brazliu i da ce zauvek ostati u njenom srcu
Any diva kao uvek pricala je mnogo portugalski i da u brazliu ima mnogo magije i da je to njena druga domovina
Poncho Pollito i Ucker su bili prelepi i lepo su pevali kao mayte koja je takodje bila mnogo lepa i lepo pevala!!
Rodrigo(za one koji ne znaju annin decko) stigao je na pola koncerta sa jos 2 drugara ali nisu hteli da ga puste da udje posto nisu znali ko je on onda su neki poceli da slikaju sve to pa se on poceo ljutiti i svadjao se sa jednom devojkom koja organizuje to posle toga su ga pustili da udje posto je dosla jedna zena i rekla "Pustite ga da udje on je decko jedne pevacice

Dobro ostalo je manje zanimljivo ali zasto je Dul plakala posle su na forumu pricali da je to zato sto je umorna ili zato sto nije zajedno sa njenom majkom na danu majka
neki su pricali od srece i emocija neki zbog poncha itd itd...
Nazad na vrh Ići dole
Andja RBD
Admin
Admin
Andja RBD


Broj poruka : 1777
Godina : 28
Datum upisa : 31.03.2008

vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitimeUto 22 Jul 2008, 7:32 pm

Neznam ja mislim da je zbog emocija...
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdandjatina.forumsr.com
Wucko
Mod
Mod
Wucko


Broj poruka : 749
Godina : 29
Lokacija : Negde sa Mai...
Datum upisa : 18.07.2008

vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitimePet 25 Jul 2008, 5:39 am

Andja RBD ::
Neznam ja mislim da je zbog emocija...
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi.forumotion.net/
I'm_~Simple~_Girl_~
Mod
Mod
I'm_~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 1291
Godina : 28
Lokacija : *~Con_Mi ~*Barbie*~*
Datum upisa : 04.07.2008

vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitimeNed 27 Jul 2008, 7:46 pm

i meni se cini
Nazad na vrh Ići dole
~Lady Maite~
Yo amo RBD!!!
Yo amo RBD!!!
~Lady Maite~


Broj poruka : 82
Datum upisa : 23.07.2008

vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitimeNed 27 Jul 2008, 10:14 pm

neznam..neverujem....
Nazad na vrh Ići dole
Makica...95
RBD ExPeRt!!!
RBD ExPeRt!!!
Makica...95


Broj poruka : 358
Godina : 28
Lokacija : Negde daleko s Ponchom....
Datum upisa : 14.08.2008

vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitimeČet 14 Avg 2008, 1:40 pm

Ja sam gledala na internetu-kako Dul nesto prica TUZNO,ali onda peva celu pesmu NO PARES u Brazilu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vidite ovo Empty
PočaljiNaslov: Re: vidite ovo   vidite ovo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
vidite ovo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ovde udjite pa cete da vidite

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*****ReBelDe***** :: *****Ostalo i vas izbor***** :: ReBelDe tracevi, novosti i istine-
Skoči na: